Güven Huzur Verir, İnsanlar Bize Güveniyor ve Biz Bunu Geliştirmek İçin Sürekli Çalışıyoruz.

2017 yılında hayata, insanların web sitelerini kullanıcılarının seveceği hale getirmelerine yardımcı olmaya adanmış, önce insan, kendi kendini finanse eden, tamamen dağıtılmış bir şirket olarak başladık. Beş harika yıldan sonra (neredeyse tamamı kârlıydı), bu görevi bir sonraki seviyeye taşımak için şirketlerin isteklerine uygun özel yazılımlar ile güçümüzü artırdık.

2'den fazla ülkedeki müşterilerimize hizmet vermekten ve Türkiye'nin her yerinden en iyi insanlarla çalışmaktan gurur duyuyoruz. 250'den fazla websitesini dünya erişimine kazandırdık ve bu yönde çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.

güven
ne yapıyoruz

ne yapıyoruz

En başından beri, teknoloji aracılığıyla daha güçlü ilişkiler kuran dünyayı daha iyi hale getirmeye çalışan işler yapmaya çalışıyoruz. Şirketler ve müşterileri arasında. Çalışanlar ve uzak ekipler arasında. Kurumlar ve vatandaşlar arasında.

Bir araya geldiğimizde, gizli potansiyelin kilidini açarız. İnsanları, işletmelerin ve toplulukların en yüksek hedeflerine ulaşmalarına, en zorlu zorluklarını çözmelerine yardımcı oluruz.

Müşterilerimiz yazılım satın almıyorlar, teknolojinin geleceğine yön vermelerine yardımcı olacak bir şirketle ilişkiye giriyorlar.

nasıl çalışırız

biz nasıl çalışırız

Memnun müşterilerle uzun ömürlü, sürdürülebilir ve amaçlı bir iş kurmak istiyoruz. Kendimizi göstermenin ana yolu, değerlerimizi yaşama şeklimizdir. İşe alım kararları verirken, hedeflerimizi ve hedeflerimizi planlarken, performans ve ücret incelemelerinde ve/veya herhangi bir işi planlarken değerlerimize atıfta bulunuruz. Nasıl çalıştığımızın bel kemiği aslında budur.

İşe başlamadan önce müşterimizin ihtiyaçlarını dinler ve not alırız. Benzersiz tasarım ile ilk sunumu gerçekleştirir ardından son revizeleri yapar ve yönetim paneli ile birlikte hizmeti teslim ederiz. Bitti mi? hayır!
İş tesliminden sonra sürekli destekler ve geliştirmelere açık hareket ederiz.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek